Без рубрики

Автор: Katrin
Health: тренажерна зала vs фітнес-клуб
Спорт останнім часом став дуже модним. Дівчата і хлопці одні за одними поспішають придбати абонементи, аби вже через кілька місяців красуватися першими досягненнями. Та тут постає закономірне питання – чому віддати перевагу, коли одні лякають перекачаними м’язами на залізі, а інші стверджують, що результат від фітнесу короткочасний. Давайте з’ясуємо.
Задля того, аби визначитися з потрібним напрямом, варто в першу чергу відповісти собі на питання – якого ефекту я хочу досягти?
03-gym
Схуднути чи підтягнути? Отже, якщо вам необхідно швидко скинути пару зайвих кілограмів, тоді краще відправлятися в «тренажерку». Тут вам запропонують заняття на кардіотренажерах з правильно підібраним режимом харчування. Суть дуже проста – організм починає використовувати жирові відкладення в якості джерела енергії, а значить, можете бути впевнені, що через кілька тижнів ви побачите перші результати.
Та є в цьому випадку і свої мінуси, зокрема, суттєвий набір м’язової маси, що не завжди акуратно виглядає на тендітних дівчатах.
artleo.com-111569
Але знову ж таки треба зауважити, що чим більше м’язів у вас буде, тим швидшим буде обмін речовин, а значить, і калорії будуть спалюватися набагато активніше. Отже, у випадку з тренажерною залою варто просто обрати «золоту середину» - підібрати з тренером оптимальну програму занять, щоб ваше тіло отримало привабливі форми, і було не занадто перевантажене рельєфними м’язами.
А що ж у випадку з фітнесом? Він теж корисний, і теж може допомогти схуднути. Головний його плюс – в різноманітності. Адже з часом організм може перестати реагувати на одноманітні вправи, і ви перестанете худнути. Фітнес же включає в себе достатньо велику кількість методик, але при цьому ви маєте можливість обрати досить легкі вправи, аби не перевантажувати організм, і працювати у своє задоволення.
fazer-academia-de-manha
Та є і свій мінус – результати будуть з’являтися поступово, а отже найкращий варіант – почати займатися фітнесом після активного схуднення в тренажерному залі. Але якщо у вас на меті – знайти спорт, в якому можна просто зняти стрес та розслабитися, то фітнес є одним з кращих варіантів, адже в «тренажерці» прохолоджуватися не буде ні часу, ні можливості.
Як бачите, кожен з варіантів є ефективним, тому обирати лише вам. Скажемо тільки, що тренажерна зала, як і фітнес, вимагають систематичності та бажання досягти результату, а отже – роботи над собою. Будьте красивими та здоровими, і любіть себе.