Без рубрики

Автор: Katrin
Fashion: топ трендів від Коко Шанель
Світ моди знав багатьох талановитих дизайнерів та модельєрів, та Коко Шанель займає у цьому списку особливе місце. Жінка, що кинула виклик усталеним традиціям, зняла з жінок корсети, зробила модним чорний колір та створювала жіночні фасони в противагу тогочасній антифеміністичній моді. Пропонуємо згадати тренди, що ввела в моду Коко Шанель, і які й до сьогодні залишаються актуальними.
Тільняшка
Надихнувшись формою французських моряків, Коко Шанель випустила в 1917 році свою смугасту колекцію речей. Зараз вони нерозривно пов’язані з французькою модою і стали символом Французської Рів’єри.
330820_original
Маленька чорна сукня
Сьогодні таку зобов’язана мати кожна модниця, адже це – класика. А з’явилась вона у далекому 1926 році, коли чорний колір сприймався виключно як траурний. Цей культовий винахід дизайнерки зробив справжню революцію в світі жіночої моди. Адже з базовою чорною сукнею, яку можна було доповнювати різноманітними аксесуарами, можна було створити велику кількість стильних образів для будь-якого приводу.
pretinhochanel_edit
Сумочка 2.55
До сьогодні модниці усього світу поспішають на розпродажі брендових речей в надії купити собі легендарну сумочку від Коко Шанель. Невелика за розміром, прямокутної форми, з довгою ручкою-ланцюжком, вона стала символом жіночої елегантності.
Свою назву ридикюль отримав в честь дати створення (1955 рік), а підкладка бургундського кольору, за словами біографів Коко, нагадував розробниці про колір уніформи, яку вона носила в жіночому монастирі.
Chanel-bag-2.55
Брюки
Шанель була впевнена, що жіночий одяг має бути не тільки красивим, а й зручним. Саме тому світ вперше побачив брюки на жінках, що демонстрували їх на подіумі. Спочатку широкі, легкі штани жінки вдягали на відпочинку. А пізніше, отримавши можливість обирати серед кількох фасонів, перенесли їх і у звичне, повсякденне життя.
16fda79488466716e080c92c947cc60655d74dfd
Біжутерія
Не всі жінки мають можливість носити діаманти, та й не завжди вони пасують під всі образи. Але представниці прекрасної статі мають бути вишуканими та елегантними, тому Коко Шанель розробила свою першу колекцію біжутерії у 1924 році. Головним її трендом стали прикраси з штучних перлів, які дуже любила сама дизайнерка.
Stil-Koko-SHanel-butik.com_.ua_
Коко Шанель пішла з життя у 1971 році, та вже майже півстоліття світ продовжує слідувати канонам моди, які вона встановила у далеких 20-х. І можна сміливо припустити, що ці традиції збережуться ще надовго.