Без рубрики

Автор: Katrin
Ексцентричні та аутентичні. Panivalkova
Тріо українських красунь, що самі характеризують свій стиль музики як "чуттєвий мінімалізм", утворилося ще в 2013 році, почавши свої виступи на фестивалях. А от всерйоз про Panivalkova заговорили після їх участі у Нацвідборі Євробачення 2017.
У відборі вони посіли четверте місце, і справді викликали непідробний інтерес в українських слухачів. Чудовий вокал, цікаве аранжування, авторські тексти з легким присмаком іронії - це Panivalkova.
03
Дебютний міні-альбом гурту "Панівалькова" побачив світ у 2014-ому. З тих пір вони не перестають дивувати вибагливих слухачів, адже завжди відкриті для експериментів. Пісні кількома мовами, в тому числі іспанською та французькою, використання незвичайних музичних експериментів та неймовірно цікаві образи.
Свій бенд дівчата характеризують, як збірний образ ідеальної української жінки, яка багато чого вміє, і завжди вчиться новому.
На Нацвідборі дівчата заворожували публіку піснею "Докучаю". Це неймовірний трек, що поєднує в собі вир емоцій та почуттів, справжній заговор на кохання. Втім, ви зараз і самі можете в цьому переконатися.