Без рубрики

Автор: alena
Чим ласують іноземці під час переглядів фільмів
У деяких країнах в кінотеатрі під час переглядів фільмів смакують далеко не попкорном.
Греція
У Греції полюбляють сувлакі (шашлик). Його так часто вживають місцеві жителі, що їжу можна знайти всюди, в тому числі і в кінотеатрах під відкритим небом.
Фінляндія
В кінотеатрах Фінляндії популярні різноманітні цукерки – жувальний мармелад на зразок "Ведмедиків Гаммі" і різні фруктові жувальні фігурки.
Нідерланди
Корисні лакричні цукерки користуються великим попитом в Голландії і продаються в багатьох кінотеатрах. Особливо популярна солона лакриця – у неї специфічний смак, який важко оцінити з першого разу.
Ізраїль
А в Ізраїлі дуже люблять фалафель – це смачні і ситні кульки з подрібненого нуту (турецький горох). Цю страву продають в кінотеатрах, загорнувши їх в конверти з собою.
Китай
Китайські глядачі люблять дивитися фільми, поїдаючи солоний чорнослив (він, до речі, популярний і в Мексиці), соняшникове насіння та сушених кальмарів.
Мексика
В мексиканських кінотеатрах і на стадіонах можна знайти тостілокос (tostilocos). Це кукурудзяні чіпси зі всілякими добавками: наприклад, з гострим соусом, огірками, хікамой (плодом їстівної ліани), квасолею та арахісом.
Південна Корея
У Південній Кореї глядачі віддають перевагу "заїдати" фільми смаженими каштанами. А ще тут, як і в багатьох інших азіатських країнах, дуже люблять сушених кальмарів.
Тайвань
В Тайвані поширене блюдо під назвою "Курячий попкорн": його можна побачити і в ресторанах, і в продавців вуличної їжі, і в кінотеатрах. Кажуть, курячий попкорн настільки смачний, що викликає залежність.
Колумбія
Hormiga Сulona, або смажені мурахи – на перший погляд, не найапетитніша альтернатива повітряної кукурудзи. Втім, в Колумбії вони дуже популярні і навіть вважаються афродизіаком. Ті, хто їх пробував, стверджують, що черевця мурах за смаком нагадують бекон.
Індія
В індійських кінотеатрах можна знайти традиційну вуличну їжу. Наприклад, самос – пиріжки з різноманітною начинкою і вада пав – сендвічі з картопляними котлетками.
Японія
Японію неможливо уявити без морепродуктів, тому не дивно, що в японських кінотеатрах продається іріком – снек з сушеної рибки івасі або анчоусів.
Барбадос
Рибні кульки (рибні котлети) – популярна вулична їжа Барбадосу й інших країн Карибського басейну. Їх готують зі свіжозловленої риби, борошна і спецій та продають в кінотеатрах під відкритим небом.
Джерело: 24tv