Без рубрики

Автор: Lucky
Чаруюча новинка від Елісон Портер
Напевно, кожен із нас хоч раз дивився цікаву мелодраму "Кучерява Сью". Але чи ви здогадувалися, що красуня підросла і записала нову приголомшливу пісню?
Нагадаємо, що дівчина народилася у Массачусетсі, що у Сполучених Штатах Америки, в єврейській родині. Ще у зовсім юному віці (3 роки) дівчинка знялася у рекламі, а згодом її запросили взяти участь у популярному телешоу "Star Search". І вже у 5 рочків вона стала "Найкращою юною вокалісткою" цього шоу.
Дівчинка зіграла ще не одну роль, але здобула найбільшу популярність саме завдяки фільму "Кучерява Сью". І була нагороджена як "Найкраща молода акторка головної ролі".
Крім того, талановита співачка мала тернистий шлях до успіху. У 2003 році була сформована група "Raz" з Елісон Портер як вокалісткою та основним автором пісень. "Raz" розпалась у 2004 році. У березні 2005 Портер оголосила про створення своєї нової групи "Alisan Porter Project". У 2006 році Елісон виступала у "Chorus Line".
Але нагадала про себе дівчина саме в одному із найпопулярніших телешоу всього, не побоюся цього слова, світу The Voice. Минулого року дівчина прийшла на відбір з піснею "Blue Bayou". Варто зазначити, що вона прекрасно виконала цю композицію, за що вся четвірка суддів повернулися.
Додам також, що Елісон Портер здобула свою заслужену перемогу!
А нещодавно надзвичайно талановита акторка та співачка записала дуже приємну, спокійну та зворушливу пісню "Deep Water", яка навіть мені, любителю рок-музики, припала до душі. На жаль, поки, у силу обставин, саму пісню прикріпити не можу, але якщо вам до вподоби ця дівчина, послухайте декілька її пісень. Упевнений, ви не будете розчаровані!