Без рубрики

Автор: Lucky
Авто майбутнього від Chrysler
Автомобільний виробник Chrysler представив концепт авто майбутнього - сімейний електромобіль-мінівен з просунутим автопілотом і футуристичним дизайном, передає Motorpasion. Новинка отримала назву Chrysler Portal.
Повідомляється, що електромобіль здатний перевозити до шести осіб. Розробники запевняють, що новинка отримала близько п'яти кубометрів вільного простору.
Двері автомобіля творці назвали порталом, оскільки вони розсуваються в різні боки.
Видання зазначає, що машина може повністю працювати в автономному режимі, також вона оснащена спеціальними ультразвуковими датчиками, камерами і радарами, які сканують навколишнє середовище.
Електромобіль має бортовий комп'ютер, який в змозі впізнавати свого власника за обличчям. А за допомогою голосових команд господар зможе відкривати двері і багажник авто. Водночас кермо і педалі встановлені на тому ж місці, де і належить.
Що стосується характеристик, то поки відомості лише попередні. Повідомляється, що автомобіль отримає акумулятор ємністю 100 кВтг, розрахований на подолання 400 км. Крім того, машина буде підтримувати функцію швидкої зарядки, коли 30-хвилинного заряду буде досить, аби проїхати 250 км.
Джерело:korrespondent.net