Без рубрики

Автор: Katrin
Апетитні форми до літа: що насправді треба робити?
Якщо зазвичай час до настання літа рахується днями, то жінки часто ведуть такий рахунок «понеділками». А все тому, що на кожен з таких понеділків запланований початок приведення свого тіла в форму перед пляжним сезоном. Якщо ви ще не почали цього робити, тоді пропонуємо вам експрес-варіант, під час якого не треба буде забувати про їжу і тренуватися до знемоги. Приєднуйтеся мерщій!
З чого почати? Досвідчені інструктори в один голос стверджують, що в першу чергу важлива правильна мотивація і налаштування. Якщо майбутні заняття будуть сприйматися як «повинність», результату можна чекати, в кращому випадку, аж до осені.
Тепер переходимо, власне, до необхідних кроків. Їх всього п’ять:
1. Відправляйтеся в найближчий канцелярський магазин, і купіть красивий блокнот. Це буде ваш щоденник тренувань, куди необхідно буде записувати кількість вживаних калорій, періоди фізичної активності та вагу. Так вам буде легше слідкувати за динамікою змін.
2. Оберіть вид силових навантажень, якими треба буде займатися тричі на тиждень. Тривалість кожного тренування – 1,5 години. Така кількість фізичних вправ допоможе компенсувати відсутність достатнього руху протягом дня, але скасує необхідність проводити в тренажерній залі весь вільний час. Та пам’ятайте, що монотонність – ваш ворог. Ідеальний варіант – чергувати різні види навантажень під час тренування. Наприклад, біг зі швидким кроком або кардіонавантаження з елементами йоги.
3. Візьміть за правило починати кожен ранок з зарядки. Це можуть бути стрибки зі скакалкою, аеробіка, степ-заняття.
1479210634_kkjc
4. Перегляньте своє меню. Якщо хочете вже скоро здивувати себе і оточуючих красивими, апетитними формами, зменшіть кількість вуглеводів і продуктів, що містять велику кількість білків. Це зовсім не значить, що потрібно відмовитися від всього, що ви так любите. Просто визначте норму, яку не можна перевищувати.
5. Відмовтеся від вечері, але залиште ситний сніданок і обід. Протягом дня можете дозволити собі кілька легких перекусів фруктами, і зведіть до мінімуму "набіги на холодильник" після шостої вечора.
Дієтологи також радять відмовитися від однокомпонентних дієт, вони виснажують організм, і навіть досягши мети, ви наврядчи будете відчувати щось, окрім бажання наїстися за попередні дні.
П’ять легких і зрозумілих кроків – шлях до омріяної фігури. Але якщо хочете відчувати себе зіркою пляжу протягом усього літа, не лінуйтеся продовжувати тренування.