Без рубрики

Автор: Lucky
Американські вчені хочуть виговляти пиво на місяці
Інженери з університету Каліфорнії у Сан-Дієго сподіваються побудувати броварню на Місяці, щоб об’єднати свою любов до астрономії і алкоголю.
Проект броварні розробляє, зокрема, команда "Справжня гравітація", яка бореться за місце на космічному кораблі Індії TeamIndus, що буде запущено в кінці цього року.
"Коли ми дізналися, що є можливість розробити проект, який пішов би на місячний модуль Індії, ми подумали, що ми могли б об’єднати наші хобі з конкуренцією, зосередивши увагу на життєздатності дріжджів у космічному просторі", – зазначив представник команди і керівник проекту Нікі Ашари.
Іншими словами, інженери хочуть перевірити, як можна зварити пиво на Місяці, але й цікавляться тим, як будуть себе вести дріжджі в умовах невагомості.
Ця тема дуже важлива, оскільки дріжджі використовуються в багатьох продуктах харчування, а також деяких фармацевтичних препаратах, такі як інсулін. З огляду на те, що люди на межі створення колоній в інших світах, вчені хочуть знайти нові, кращі способи транспортування ліків і продуктів харчування в космосі.
Джерело:politeka.net