Без рубрики

Автор: Katrin
А Новий рік все ближче! Ти нічого не забув?
До одного з найочікуваніших свят – Нового року залишилось два місяці. В магазинах вже починають з’являтися перші ялинкові прикраси, а ті, хто любить бути підготованим заздалегідь, роздумують над тим, де, як і з ким зустрічати свято. Та перш ніж розпочати приготування, варто, як то кажуть, розібратися з боргами.
Якщо є фінансові, їх обов’язково потрібно закрити, а якщо, на щастя, таких немає, тоді точно знайдеться з десяток справ, які ви обіцяли собі завершити цього року. Адже в Новий рік варто починати з чистого листа, на який сміливо можна буде вписувати нові цілі, бажання та мрії.
Prednovogodniy-marafon-2017
То що ж потрібно встигнути зробити до того, як стрілки годинника зійдуться на дванадцятій, офіційно оголошуючи новий 2018 рік відкритим? Ось наш невеликий список:
668533
1. Зробити генеральну ревізію. Пам’ятаєте правило – викидати весь одяг, який ви не носите протягом року? От з нього і варто почати. Те саме стосується і побутових речей, якими ви не користуєтеся. Не обов’язково викидати все на смітник. Якщо речі ще можуть служити, запитайте друзів та знайомих, можливо, вони знадобляться їм. А якщо ні, тоді віддайте у благодійні організації.
Тільки так ви зможете звільнити місце для нових, потрібних покупок.
spisok_del_na_dekabr_5
2. Обрати трійку найважливіших справ. Часу до Нового року і справді не так вже й багато. А тому, аби не розриватися між справами, які можуть почекати та тими, які потребують невідкладного вирішення, краще скласти список. Доробити важливий звіт, з’їздити нарешті до бабусі або рідних, що живуть далеко, доробити ремонт. Оберіть три найважливіших, і дійте.
49a9odi0
3. Не забути сказати «дякую» та «пробач». Зазвичай, цю справу ми залишаємо на потім. Бо спочатку немає часу, потім не можемо налаштуватися, а тоді у адресатів теж не виходить з нами поговорити. Почніть робити це просто зараз, аби за 5 хвилин до Нового року не намагатися пояснити людині все те, що хотіли сказати цілий рік. Пробачте тих, хто образив вас, і попросіть вибачення у тих, кого могли образити ви. І не забудьте подякувати людям, які робили цей рік для вас приємнішим.
plans-1
4. Підвести підсумки. Для цього прекрасно розробити своєрідну анкету з пунктами, на які ви можете відповідати щороку. Серед них можуть бути:
• Найбільший здобуток/втрата року;
• Натхнення року;
• Найприємніша зустріч;
• Найкращий місяць року;
• Особисті досягнення в кар’єрі;
• Мрія року;
• Знайомство року;
• Добро року.
Це допоможе зібрати всі приємні і не дуже події і справи воєдино, спогади, мрії, зрозуміти та оцінити, на скільки ваш рік був вдалим, і що варто робити далі.
20141205140609_8436
5. Створити наступні 365 днів вашого життя. Ні, не потрібно планувати кожен з них, адже доля принесе багато сюрпризів. А от написати собі побажання і потрібні мотиваційні фрази – це чудова ідея. Всі ці побажання можна скласти в коробку або баночку, і щодня (або тоді, коли потрібна мотивація чи підтримка) діставати.
І пам’ятайте, тільки закривши цього року зайві двері, ви отримуєте можливість наступного року відкрити перед собою нові. І нехай вам все вдається!