Без рубрики

Автор: alena
А чи знали Ви?
Вашій увазі пропонуємо інформацію про 7 повсякденних звичок, які ми вважаємо корисними, однак насправді це не так.
Відмова від мікрохвильовки
Коли ви розігріваєте їжу у мікрохвильовій печі справді можуть руйнуватися деякі корисні властивості їжі, однак таке ж руйнування відбувається і при розігріванні на плиті або в духовці.
Детокс-дієти
Останніми роками ці дієти – на піку популярності. Люди, що дотримуються здорового способу життя, практикують детокс-дієти, які позбавляють нас від токсинів. Однак, дієтологи переконують, здоровий організм справляється з цим і без дієт. Якщо ж у вас справді виникають з цим проблеми, то варто звернутись до лікаря, а не вдаватись до самовизначених дієт.
Відмова від глутамату натрію
Доведено, що головний біль та нудота (в чому звинувачують цей компонент) можуть виникнути лише тоді, коли з'їсти не менше 3 грамів цієї речовини в чистому вигляді. На практиці це малоймовірно.
Крім того, продукти, до яких найчастіше додають глутамату натрію і без нього не дуже корисні. Тож відмова лише від глутамату на ситуацію вплине мало.
Мультивітаміни та біодобавки
Численні дослідження показали, що мультивітаміни та біодобавки майже не впливають на людський організм, а спрацьовують, часом, як плацебо.
Більше того, результати інших досліджень показали, що прийом мультивітамінів може негативно позначатися на здоров'ї.
Органічні продукти
В Україні відсутні вимоги до органічної продукції, а також правила її сертифікації. Тож купуючи продукти з позначкою "еко" або "біо" ви просто переплачуєте через цей маркетинговий хід.
Антибактеріальні гелі, що не містять спирту
Антибактеріальні гелі, які містять не менше 60% спирту, непогано борються з багатьма видами вірусів і бактерій. Всі решта, які мають менше чи зовсім не містять спирту, не діють на всі мікроорганізми.
Знежирена їжа
Ще один популярний останніми роками тренд. Однак, не можна забувати, що жири, як і білки чи вуглеводи, необхідні нашому організму. Тож повна відмова буде для нас шкідливою. Крім того, у багатьох знежирених продуктах недолік жиру компенсується збільшенням цукру.
Джерело: 24tv