Без рубрики

Автор: Katrin
Будьте сміливіше: в моді різнокольорові брови
Ви сміялися з дівчат, які повністю вищипують брови, а після малюють їх олівцем? А потім не могли заспокоїтися, побачивши «ван лов – ван бров»? Тоді приготуйтеся, дизайнери вирішили зробити дівчат ще більш привабливими, а точніше – яскравими, активно просуваючи моду на різнокольорові брови.
Експерименти із зовнішністю – не суто жіноча прерогатива. Чоловікам властиво теж іноді змінити колір волосся на зелений, і байдуже, що попереду в компанії серйозні переговори. Як то кажуть: «Я – художник, я так бачу».
Але поки мода на кольорові брови не зачепила чоловіків, вони можуть починати дивуватися перевтіленням дівчат. Звичайно, найсміливіших.
Давайте дізнаємось, яким чином стилісти радять підбирати колір брів, щоб не виглядати смішно:
  1. Один з найпростіших варіантів – в тон очей. Це не обов’язково має бути яскраво-блакитний відтінок, легкого напилення небесного кольору буде досить. При правильному виборі відтінку ви не будете схожі на зловіщого клоуна, а навпаки, суттєво підкреслите загальний обра. Так, наприклад, власниці зелених очей з такого ж кольору бровами, стануть схожі на лісових мавок.
389   2. Якщо ваше волосся має кольорові локони, можна підбирати такі ж відтінки і для брів.
2366160569-sobrancelhas-coloridas-chamam-a-atencao-no-instagram-3958403579   3. Якщо до кардинальних змін ви ще не готові, як то, наприклад, фарбування в техніці омбре, тоді, відправляючись на святковий захід, можете спробувати прикрасити брови блискітками, гліттером або стразами.
10-4   4. Прихильницям консервативних поглядів стилісти радять зробити все дуже делікатно – провести з допомогою косметичного кольорового олівця лінію, максимально близько до нижньої лінії брів. Виглядати це буде дуже ефектно, але в той же час досить стримано.
Чоловікам, чиї дами вирішать здивувати своїм виглядом оточуючих, не варто впадати в паніку. Це не назавжди. Для фарбування використовують зазвичай кольорові олівці або тіні, закріплюючи їх прозорим гелем. Тому після першого ж вмивання ваша дівчина перетвориться назад у прекрасну принцесу.
m1BLbm44Uf4 Зміни – то завжди на краще, і навіть якщо вони злегка «фрікові», це зовсім не означає, що дівчина остаточно втратила розум. Можливо, в її житті просто не вистачає яскравих барв.