Без рубрики

Автор: alena
50 винаходів, які Україна подарувала світу
З нагоди 25-річчя встановлення українсько-американських дипломатичних відносин у центрі Вашингтона в будинку ім. Рональда Рейгана – Міжнародному торговельному центрі відкрилася виставка «50 винаходів, які Україна подарувала світу».
«Талановиті винахідники завжди були в авангарді глобальних позитивних перетворень… Без наукових і технологічних винаходів українців по обидва боки Атлантики наш світ не був би таким, яким ми його знаємо сьогодні. Їхня праця – це невід’ємна складова спільної всесвітньої спадщини», — зауважили в дипломатичному представництві.
Відвідувачам представлені досягнення від аерокосмічних технологій до революційних новацій у медицині, від гнучких суперконденсаторів до високопрофесійного сучасного кінообладнання.
Як зауважили організатори, «нині в Україні зростає нове покоління винахідників, які продовжують змінювати на краще як свою країну, так і цілий світ, заради добробуту кожної людини, яка в ньому мешкає».
Показ організований Посольством України в США за сприяння Українського кризового медіа-центру. До проведення виставки в американській столиці також долучилися творчий проект «Direct 96» та компанія Meest Corporation, Inc.
У Вашингтоні виставка «50 винаходів, які Україна подарувала світу» експонуватиметься до 3 березня. Вхід на неї – безкоштовний. Далі планується її демонстрація в інших великих містах Сполучених Штатів.
Джерело: people.in.ua