Без рубрики

Автор: Katrin
#14днівбезсолодкого: чому варто перевірити себе?
Смачні булочки, шоколадні батончики, печиво і інші смаколики – невід’ємна частина нашого щоденного раціону. І справді, з ними і день приємніший, і чай смачніший. Але часто ми не задумуємось над тим, що все це – швидкі вуглеводи, які справді швидко насичують наш організм, але з часом перетворюються на справжню залежність. І позбавитися від неї буває дуже непросто.
Відома фітнес-тренер Аніта Луценко ще влітку в своєму мікроблозі запропонувала чоловікам і жінкам своєрідний марафон під хештегом #14днівбезсолодкого. Вона виклала пост з жорсткими правилами, і попросила учасників зробити фото. Але не тіла, а обличчя. Адже, як говорить сама тренер, через два тижні його вираз зміниться, і навіть шкіра стане набагато кращою.
02
То чому ж варто погодитися на таке випробування? За останні кілька років вчені з’ясували багато нового з приводу «солодкої залежності»:
1. Надмірне вживання цукру негативно впливає на підшлункову залозу, яка посилено починає виробляти інсулін. Вчені виявили, що це не тільки призводить до проблем з травною системою, а й може навіть спровокувати утворення злоякісних пухлин в кишківнику. А отже, відмовившись від смачненького хоча б на 14 днів, маєте можливість непогано очистити організм і стабілізувати роботу підшлункової залози.
prishhi_ot_sladkogo_shokolada1
2. Проблеми зі шкірою. Результат постійного вживання солодкого можна швидко побачити на обличчі. Цукор руйнує колаген, який відповідає за пружність, а це призводить до появи прищів та помітності зморшок. Всього якихось 2 тижні марафону, і ваша шкіра знову стане красивою та здоровою.
Como-Cancelar-o-Plano-Odontológico-Up-Odonto
3. Шкідники в роті. Солодке – прекрасне середовище для розмноження бактерій, які руйнують зубну емаль. А це значить, що гроші, які витрачаються на смаколики, скоро доведеться витрачати на відвідування стоматолога.
4. Зайві кілограми. Це відомо всім. Цукор дає організму енергію, але для того, аби вона не перетворилася на відкладення на всіх частинах тіла, її треба активно переробляти. Для цього потрібні активні заняття спортом. В іншому випадку жир відкладеться не тільки на боках та стегнах, а й на внутрішніх органах, що набагато страшніше. Тож навіть часткова відмова від цукерок та печива стане важливим кроком до стрункої фігури.
jenm2i
5. Апатія. Здивувалися? А реклама говорить, що шоколадний батончик додасть сил. На жаль, це не більше, ніж маркетинговий хід. Солодке провокує стрибки рівня глюкози, які викликають апатію та сповільнюють процеси життєдіяльності. Але ж ви хочете бути завжди бадьорими та повними сил.
Це далеко не всі причини, з яких варто спробувати свої сили у марафоні #14днівбезсолодкого. До речі, періодично його дотримуються навіть зірки, які інколи дозволяють собі з’їсти зайвого. Тож вперед до оздоровлення організму!