СТИЛЬ ЖИТТЯ

Автор: Katrin
imgonline-com-ua-Resize-9CcOSTMEwf9O
Прийшла весна, а ти не в формі
Ну що, дочекалися? На термометрі плюс, весна таки прийшла, і дуже скоро гардероб суттєво "схудне". А ви ні? Тоді ще маєте час, якщо візьмете на замітку наш експрес-курс.
Реальний плюс - всі заняття безкоштовні, бо їх можна вільно отримати, відкривши Youtube. Мінус - треба запастися силою волі та терпінням. Але ж ви хочете прийти у форму, доки тепло повністю не вступило в свої права?
Із задоволенням ділимося з вами кількома корисними відео, займатися по яким супер-просто і цікаво. Минулого року саме ці відеотренування трималися в рейтингу найпопулярніших:
cc62b14c89a8f71a882f6efb1fe6e96c
Jillian Michaels 30 day Shred
Знаєте хто така Джиліан Майклз? Відомий американський тренер, що була наставником у шоу типу наших "Зважених та щасливих". Її методики - одні з найпопулярніших в Америці та далеко за її межами.
Всього за 30 днів маєте можливість суттєво підтягнути своє тіло, при умові, що будете займатися щодня і не ледарювати.
The body coach full body fat burning home hiit
Не маєте достатньо часу аби піти в спортзал? Постійно говорите собі, що і так дуже швидко збираєтесь зранку, аби встигнути на роботу? Чудово. ця швидкість вам і потрібна. Адже перед вами - інтенсив на 15 хвилин.
Встигнете все, і навіть більше.
The Cardio Dance Workout Celebs Love
Сімон де ла Ру - неймовірно активна та емоційна жінка, яка розробила комплекс кардіо вправ з елементами танцю, які займають всього 25 хвилин, а дають неймовірний результат. Программу навіть називають "секретною зброєю зірок", які виконують її, аби завжди бути у формі. Спробуйте й ви.
10 Minutes Belly Fat Workout
Підніміть футболку. Погляньте на свій живіт. Красивий і підтягнутий? Чудово, тоді вперед за весняними обновками. Висить і трясеться немов желе? Тоді дивіться наступне відео і не лінуйтеся. Нічого секретного і нового, зате дієве.