ПРОГРАМИ

image

Світ сьогодні

Дізнавайтесь про найактуальніші події світу на Рекорд FM. Щодня Ви зможете чути про зміни у Європі, нововведення в Америці, покращення у Африці та багато чого іншого. Також ми підбиратимемо для Вас інформацію про цікавинки у науці, техніці та культурі.

Час виходу: 10:00, 13:00 і 17:00

bbllaa

Bla-Bla-Ранок

Відтепер ваше ранкове пробудження буде веселим та легким! Розпочинайте день разом з улюбленими ведучими!

Герман Анатолійович та Костя цілих три ранкових години даруватимуть вам гарний настрій та супроводжувати на роботу з понеділка по п’ятницю.

Щоранку ви дізнаватиметесь про найпопулярніші записи у соцмережах та про новинки музики і кіно. А рубрика “старйо-навйо” порівняє застарілі, проте добре знайомі речі з новинками.

Також ведучі проведуть історичний екскурс та багато інтерактивів. Зокрема, ви зможете виграти призи наспівавши продовження пісні або вгадавши героя, якого описуватиме один з ведучих.

Час виходу: у будні з 7 до 10

Телефон прямого ефіру: (04143) 49-105

basketball

Про спорт

Ви любите спорт, але дізнатись останні новини бракує часу?! Тоді вмикайте 105.2 та слухайте про те, хто кому забив гол, кого дискваліфікували за допінг, скільки медалей привезли і хто перейшов до іншої команди. Також, ви почуєте корисні поради, новинки і безліч цікавих ідей для того, аби ваші заняття у спортзалі були максимально продуктивними.

Час виходу: 09:00, 12:00, 16:00

загружено

Новини

Дізнавайтесь про події в Україні, Житомирі та Бердичеві кожного дня. На Рекорд FM ви почуєте про те, що відбулось і має статись.

Час виходу: 08:00, 11:00, 15:00 і 18:00

image

Гороскоп

З понеділка по п’ятницю, ви маєте можливість дізнатись про те, що чекає на вас протягом дня, чого не слід робити, та як провести час з користю і задоволенням. Персональний гороскоп для кожного знаку зодіаку.

Час виходу: 09:00 у ранковому шоу “Bla-Bla-Ранок”

UKR

Український формат

“Український Формат” передача про українську музику. Але не про ту, що лунає з усіх радіоприймачів, а про ту, про яку багато хто, на жаль, взагалі нічого не знає.

В кожній передачі розповідь про українського виконавця чи гурт, творчість яких віддзеркалює минуле та сьогодення українського народу, показує українську музичну традицію в сучасному аранжуванні.

А також розповідь про популярність наших виконавців за кордоном.

Адже де-хто з них має більше концертів за кордоном, ніж вдома в Україні. Отже основна ціль передачі популяризувати українську музику.

1
Sub Pielea Mea - Carla`s Dreams     
2
Ггг - Сергій Бабкін     
3
In My Blood - The Veronicas     
4
#нашілюдивсюди - O.Torvald     
5
Ocean Drive - Duke Dumont