НОВИНИ

Автор: Katrin
imgonline-com-ua-Resize-MuzpswapB3mW
Ще один експеримент. Злата Огневич
Є виконавці, кожен новий хіт яких - несподіванка. Злата Огневич з їх числа. Останнім часом співачка активно експериментує з творчими доробками, і радує шанувальників все новими результатами. Не так давно фанати отримали можливість оцінити ще одну її роботу - відео до ліричного треку "Do мене".
Досить невичний для Злати танцювально-качовий біт та  цікаве аранжування створили оригінальний трек, який змусив багатьох інакше поглянути на творчість співачки.
maxresdefault (3)
Відео стало своєрідним подарунком на день народження співачки, бо було відняте саме в той день. Відмітимо, що останнім часом Злата сама пише тексти пісень. Слухачі вже мали можливість двічі оцінити її поетичний талант у компоиціях "Танцювати" та "Запали вогонь".
Пісня "Do мене" народилась випадково. Спочатку була музика, а вже під неї співачка написала текст. Ідея виникла під час роботи над іншою композицією.
maxresdefault (2)
Проста анімаційна картинка з словами-караоке - ще один експеримент. Режисер Костянтин Гордієнко вирішив не завантажувати глядачів мега-глибокими візуальними ефектами, а обрав лаконічний та досить мінімалістичний стиль. Загалом вийшла досить цікава робота, яку і пропонуємо оцінити вам.

Sub Pielea Mea - Carla`s Dreams