НОВИНИ

Автор: Katrin
imgonline-com-ua-Resize-455FAvKo7l
Потрійний удар. Місячне затемнення
Серед українців знову ходять страхітливі чутки - сьогодні нас чекає неймовірне явище - "криваве затемнення". Від таких слів у багатьох і справді кров холоне в жилах. Хочеться обов'язково закрити штори, жалюзі, та сховатися під ковдру, аби жоден промінчик цього жахіття не дістався їх самих. Стоп, стоп, стоп. Якщо ви вже зібралися зробити все теж саме, не варто.
Ніяка нечиста сила вам і нам не страшна. Давайте спробуємо розібратися, наскільки це страшно, і чи страшно взагалі. Отже, 31 січня жителі всієї планети мають унікальну можливість стати свідками незвичайних явищ:
81628_0
- Cуперлуння, коли Місяць здається більшим та яскравішим, навіть неозброєним оком;
- Повного місячного затемнення під назвою "кривавий місяць" (внаслідок зближення з Землею, її тінь надає Місяцю багряного кольору);
- "Блакитний місяць" - друге повнолуння місяця.
За останні 152 роки ці три явища вперше співпали. Наступного разу цей феномен може проявитися через 10 років.
В Україні пік цього явища припав на 15.30, і був помітний лише жителям західної частини держави. Тож, якщо ви дуже переживали, не варто, бо "найгірше" вже минуло.
042280.1
На відміну від сонячного затемнення, ці явища тривають кілька годин, а всі бажаючі встигнуть долучитися до надзвичайного дійства, відкривши онлайн трансляцію NASA.
Вплив Кривавого Суперлуння буде відчутний не тільки сьогодні, а й ще кілька днів опісля. В цей період люди можуть відчувати погіршення здоров'я, коливання настрою, бути надто збудженими або емоційними.
7a9d73b957b2f1310f5dc025b744f647
Експерти радять в цей час не починати нових справ, перенести всі важливі переговори та укладання будь-яких домовленостей, не робити глобальних покупок і не напружуватися фізично.
Дехто вірить також в те, що таке природне явище є пророцтвом кінця світу. Та головне в цьому випадку - не надто піддаватися загальній паніці, та сприймати все, як природний феномен, що дає можливість ще ближче пізнати незвичайні сторони Всесвіту.