НОВИНИ

Автор: Katrin
imgonline-com-ua-Resize-0lOcqaC0Hojm4
Pink та Україна. Де зв'язок?
Pink не має українського коріння, і поки що не збирається з концертом в Україну. То що ж пов'язує її з нашою країною? Співачці пощастило познайомитися з нашою співвітчизницею, що мешкає в Лос-Анджелесі.
І це було не просто звичайне, а дуже плідне знайомство, внаслідок якого з'явився кліп на пісню "Wild Hearts Can't Be Broken".
Режисер і фешн-фотограф Саша Самсонова, яку ззараз знають і люблять в Америці, народилася в Ужгороді, пізніше переїхала з батьками до Києва, а вже звідти сім'я відправилася в Америку.
3000929_1280x720
Свій новий кліп Пінк присвятила дітям всього світу, та активно закликає у ньому бути добрими та благородними, робити пожертвування в фонд Unicef, який і займається допомогою дітям. Вона вже більше 10 років співпрацює зз благодійними організаціями, і за цей час встигла допомогти великій кількості людей.
В зйомках відео, до речі, взяла участь і 6-річна донька співачки - Уіллоу.
pink-sweet-moments-with-willow-in-emotional-wild-hearts-can-t-be-broken
Сама співачка постала перед шанувальниками в досить стриманому образі, без епатажу та протесту. Чуттєвий вокал, легкі рухи, та денне світло, що освітлює мінімальний фон. Все максимально просто, але настільки ж геніально та глибоко.
Що стосується кліпу, то це не перша робота Саші Самосонової. Перед тим вона вже зняла кліп для Dj.Cassidy, та встигла відзняти колекцію нижньої білизни Кайлі Дженнер (молодшої сестри Кім Кардашьян).