НОВИНИ

Автор: Katrin
892932
Національний відбір на Євробачення 2018: хто пройшов у фінал
10 лютого українці змогли в прямому ефірі побачити дев'ять перших претендентів, які прагнуть представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Хто ж з них зміг пройти у фінал? Давайте дізнаємося.
Голосування в процесі відбору здійснюється суддями та глядачами. Саме така дабл-оцінка дає можливість об'єктивно оцінити шанси претендента на перемогу та шанс вийти у фінал.
В першому відборі глядачі мали змогу побачити виступи таких відомих виконавців, як Сергій Бабкін, гурти The ВЙО, Kozak System, а також менш відомих, але не менш талановитих Pur:Pur, CONSTANTINE. KAZKA. The Erised, Laud. VILNA.
12
Багато хто покладав неабиякі надії на Сергія Бабкіна. Але якщо судді дали за його виступ цілих 8 балів (одним балом він поступився Laud), то от глядачі не оцінили його старань, і віддали співаку лише 4 бали.
По результатам голосувань до фіналу вийшли: VILNA, Laud та The Erised.
Що ж відомо про цих артистів?
foto-styler_rect_277d3ebd33ba7e5b599ed79c5303eec8
Гурт VILNA у 2014 році брав участь в Х-Факторі, і посіла 6 місце. До того вокалістка гурту була учасницею гурту Mysterya та працювала майстром комп'ютерної графіки. У 2017 році почала співпрацювати з музикантами Юрієм Водолажським та Микитою Рева під керівництвом продюсера Дениса Ямбора. Їх перша серйозна проба - відбір на Євробачення, і половину вони вже пройшли.
image_810xs
Фаворитом першого вібору став виконавець Laud. Під цим псевдонімом ховається хлопець на ім'я Влад Каращук. Ще з 9 років хлопець активно займається вокалом, і брав участь у багатьох вокальних консурсах.
Офіціний старт його серйозної кар'єри - виступ на розігріві сольного концерту Джамали, де співак представив три своїх пісні.
foto-rbk-ukraina_rect_0718d2a67fca87cd686623e5212ca5d6
The Erised - англомовний український гурт, що грає електронну музику. Все це приправлено потужним, енергійним жіночим вокалом Соні Сухорукової.
Свій перший повноцінний альбом гурт випустив у 2016 році - "Room 414".
Отже, перші фіналісти вже відомі. Попереду другий півфінал, який глядачі зможуть побачити в прямому ефірі 17 лютого.