MUST...

Автор: Katrin
imgonline-com-ua-Resize-rIt60x2Oanw
Must visit: в гості до Санта Клауса. Лапландія
Напевно, навіть найсерйозніші чоловіки і жінки в душі все ще вірять в чудо кожного нового року. Адже надія на краще - рушійна сила нашого життя. А якщо в душі ви хоч трошки ще дитина, незалежно від віку в паспорті, то навряд чи відмовляєтеся повністю вірити в те, що Діда Мороза не існує. А ті, кому пощастить відправитися в Лапландію, відвідати його резиденцію та навіть познайомитися особисто, поринувши у справжню казкову атмосферу, всерйоз задумуються над тим, а чи не збрехали ті, хто сказав, що його не існує?
Одразу варто зазначити, що ті, хто бояться лютих морозів, можуть не переживати. В сучасних умовах температура там сильно не опускається, і в грудні часто може сягати -10 – 15 градусів. Але місцеві старожили пам'ятають часи, коли вона могла сягнути відмітки в -60 градусів.
c2be5123-2e1e-45c5-8b30-7a6aaea04f61
Однією з головних причин поїздки на північ Фінляндії для багатьох туристів є відвідування Містечка Санта Клауса. Саме в ньому розташована резиденція сивого діда, яка стала популярною на увесь світ.
До речі, завітати сюди можна не тільки вззимку, а й влітку, працює вона всі 365 днів на рік. Тому ті, хто думають, що Санта Клаус має вигідний графік 1 через 364 дні помиляються.
02s
Аби мати можливість спілкуватися з великою кількістю дітей та дорослих він володіє багатьма мовами, постійно їх вдосконалюючи. Але варто зауважити, що знімати фото і відео самостійно в офісі заборонено. тому лишається лише обрати один з варіантів: або погодитися на фото розміром А4 і вартістю близько 30 доларів, або на відео, яке вам можуть дати одразу записаним на флешку (таке задоволення коштує близько 50-60 доларів).
Після офісу варто завітати на Пошту Санта Клауса. Саме там можна побачити величезну кількість листів, які надходять з усього світу, а також відправити листівку рідним, яку завбачливі ельфи можуть відправити поточного або навіть наступного року.
7dd76d53ad
Поруч також розташований Будиночок Елеонори Рузвельт. Саме вона стала першим туристом у 1950 році, що відвідав Полярне коло. Невеличка дерев'яна хатинка стала першою будівлею, з якої і почалась розбудова містечка.
Зимою тут працює також льодовиковий Світ Сніговиків. Там можна покататися на снігоходах та улюблених транспортних засобах дітей - "ватрушках".
56435_0
Якщо завітавши до Містечка Санта Клауса ви одразу поринули у розваги, забувши на якийсь час про готель, або заздалегідь не забронювали його, тоді зупинитися можете у льодяному готелі, де ще один сплеск емоцій вам гарантований.
Спати ви будете на льодяному ліжку, а їсти на такому ж столі. Не переживайте, холодно не буде.
Для тих, хто після розваг хоче трохи розслабитися, може відвідати льодяний бар з міцними напоями для дорослих.
4db56b80d5852 Ну і ще одна розвага, повз якої неможливо пройти - катання на оленях. При чому робити це можна як взимку - на санях, так і влітку на візку з колесами.
Сумувати в Лапландії ніколи, там завжди вирує життя. А отже повірити в диво та казку, виявляється, простіше простого.